• Otobus Reklamları
  FARK EDİLİRSİNİZ!
  Otobüs Reklamları ile şehir markanızı tanısın...
  Şehrin kalbinin attığı yerlerde markanızın ayakları yerden kesilerek nefes alsın!
 • Otobüs reklamları
  Markanız Şehri Geziyor
   
  Otobüs Reklamlarıyla Markanız Tüm Şehri Gezsin
   

NEDEN OTOBÜS REKLAMLARI TERCİH EDİLMELİ?

Araç reklamları diğer tüm Açıkhava Mecralarının içinde süre ve bölge seçenekleri ile en ekonomik olandır. Tüm şehirlerde istenilen durak ve bölge seçenekleri ile nihai tüketiciye ulaşmada oldukça verimlidir. Hedef kitle ile iç içe olan reklam mesajlarını günün her saati alım gücü daha yüksek bir popülasyona ulaşır. Mecrayı tercih eden firmalar kampanya bitiminde araç adedini artırmakta ve süreyi uzatmaktadırlar.

Otobüs Reklamları

Ekonomiktir

Açıkhava Mecralarının içinde en ekonomik olanıdır. Diğer mecraların aylık bütçesi, ticari araçların yaklaşık olarak yıllık bütçesine denk gelmektedir.

Otobüs Reklamları

Algı Oluşturur

Uygulama her yerden göze çarpar ve kolaylıkla algılanır. Kapalı alanda tercihe göre değil, hayatın içinde, kolay ve doğrudan erişim sağlayan bir mecradır.

Otobüs Reklamları

Yüksek Popülasyon Sağlar

Reklam mesajları günün her saati alım gücü daha yüksek bir popülasyona ulaşır. Diğer mecralarla birlikte kullanıldığında etkinliği arttırır.

Araç Reklamları Uygulama Çeşitleri Nelerdir ?

Banner Giydirme | Otobüs Reklamları
Banner Giydirme | Otobüs Reklamları
Banner Giydirme | Otobüs Reklamları

Banner Giydirme/Kaplamada; otobüsün sağ ve sol yanları olmak üzere, cam altı ve iki tekerlek arası reklam alanı olarak kullanılmaktadır. Dikkat çekmesi düşünülerek firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam türüdür.

Bizi Tercih Edenler